Niedziela, 2019-06-16

Imieniny: Aliny, Anety

Jesteś tutaj: Start / O nas

O nas

Nasze przedszkole od wielu lat wypełnione jest śmiechem i radością – działamy od 1950 roku. Bezustannie się rozwijamy, ale jedno pozostaje bez zmian – najważniejsze jest dla nas dobro i szczęście dzieci. Dokładamy wszelkich starań, by wspomóc zdrowy
i harmonijny rozwój naszych wychowanków, zarówno
w wymiarze intelektualnym, jak i społecznym oraz fizycznym.

Przygotowujemy dzieci do życia we współczesnym świecie. W naszej pracy wykorzystujemy innowacyjne
i sprawdzone formy nauczania. Uczymy poprzez zabawę, żadne dziecko nie zazna u nas nudy.

Nasi pedagodzy są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, którzy w swojej pracy uwzględniają najnowsze rozwiązania metodologiczne. Ponad wszystko jednak kochają pracę z dziećmi. U nas maluchy w przyjaznej i pełnej miłości atmosferze bez wysiłku zdobywają przydatne im umiejętności.

Przedszkole dysponuje ośmioma salami, po jednej dla każdej grupy wiekowej, co ułatwia pedagogom indywidualne podejście do każdego dziecka. Dodatkowo, w naszej placówce znajdują się trzy sale żłobkowe oraz przestronny ogród.

Przedszkole i żłobek czynne jest przez cały rok od poniedziałku do piątku w godz. 6:30-17:00, wyłączając miesiąc wakacji i dni ustawowo wolne od pracy.